Hale przemysłowe i biurowce

Niezawodne hale przemysłowe dla najbardziej wymagających


Nasza firma posiada bogate doświadczenie przy budowie budynków wielkopowierzchniowych i budownictwa kubaturowego; opierają się one na konstrukcjach stalowych, do stawiania których niezbędna jest wiedza oraz odpowiedni sprzęt budowlany. Oprócz tego, posiadamy wsparcie naszego biura projektowego, co ułatwia nam dostosowanie hali do aktualnie obowiązujących wymogów prawnych, przy jednoczesnym uwzględnieniu oczekiwań naszych klientów. Zajmujemy się zarówno halami kratownicowymi, jak i blachownicowymi.

Nasze konstrukcje, które wykonujemy pod klucz, mogą służyć jako:

  • magazyny,
  • hale produkcyjne,
  • centra logistyczne,
  • chłodnie,
  • centra handlowe,
  • obiekty usługowe.

Jako generalny wykonawca zajmujemy się całym procesem stawiania budynku. Zaczynamy od znalezienia odpowiedniej działki, a następnie wykonujemy projekt, prace ziemne, aż wreszcie wykończenie pod klucz – wszystko to powierzasz tylko jednemu zleceniobiorcy! Dla Ciebie to wygoda, a dla nas możliwość optymalnego zaplanowania prac, tak by oddać Ci jak najszybciej gotową halę.

Hala z generalnym wykonawcą z Trójmiasta


Do budowy hal przemysłowych i magazynowych w województwie pomorskim przykładamy szczególną uwagę. Oferujemy w tym zakresie najkorzystniejsze rozwiązania, dopasowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Wysoka jakość materiałów przekłada się na wytrzymałość i odporność budynków na warunki zewnętrzne.

.

Hala przemysłowa pod klucz w Gdańsku


Wykonanie hali przemysłowej pod klucz nie jest prostym zadaniem. Stawiane w niej później urządzenia i sprzęty wymagają idealnie równej i płaskiej podłogi. Z tego powodu zaaranżowanie pomieszczeń pod przyszłe przeznaczenie wymaga ogromnej dokładności i staranności. Na szczęście są to nasze cechy rozpoznawcze! Wszystko robimy dokładnie i z pełnym profesjonalizmem. Współpracujemy przy tym ze specjalistami i nadzorujemy ich pracę, by dopilnować terminów. Zadbamy także o oświetlenie – odpowiednia ilość i siła światła jest wymagana do wykonywania określonych robót.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za stan techniczny hali po zakończeniu naszych prac. Pomagamy także w aranżacji terenu wokół obiektu, aby ułatwić dostęp samochodom dostawczym, pracownikom oraz Klientom.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl