O firmie

Dlaczego
FLIZE-GRES?

Istniejąca od 1999 roku firma budowlana Flize-Gres jest dziś najbardziej rozpoznawanym generalnym wykonawcą w Trójmieście. Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji: projektowych, budowlanych oraz wykończeniowych. Nasza oferta dotyczy nie tylko domów czy mieszkań, ale również budynków komercyjnych.

Posiadamy ogromne zaplecze logistyczno-magazynowe, co pozwala nam wykonywać wszystkie prace terminowo i na ustalonych warunkach. Własny park maszynowy oraz kilkanaście profesjonalnych brygad budowlanych umożliwia elastyczne podejście do wykonywanych inwestycji.

Potencjał finansowy i logistyczny wraz z doświadczonymi zespołami projektowymi, budowlanymi oraz wykończeniowymi, umożliwia nam wykonanie każdej inwestycji zgodnie z najtrudniejszymi do zrealizowania życzeniami Klientów. Jesteśmy gotowi wykonać każde zlecenie zgodnie z Twoją wizją, by wpasować się w Twoje gusta i styl.


Co wyróżnia FLIZE-GRES w Gdańsku lub Gdyni?

Nasza firma budowlana jest unikalna na terenie całego Trójmiasta. Dlaczego? Charakteryzujemy się bezbłędnością i dokładnością. W przypadku prac wykończeniowych wykorzystujemy tylko tyle materiału, ile jest konieczne. Jednak posiadamy także wiele innych atutów.


Wszechstronność naszych ekip budowlanych

Doświadczenie oraz ciągłe doszkalanie powoduje, że nasi specjaliści są w stanie wykonać każdą usługę budowlaną na każdym etapie budowy.

Szybkie formalności

Załatwianie wszystkich dokumentów może trwać bardzo długo. Jednak możesz teraz zlecić tę pracę nam. Dzięki posiadanemu doświadczeniu skrócimy czas załatwiania formalności do minimum.


Otwarci na każde zadanie

Wykończyliśmy właśnie Twój dom lub mieszkanie, ale musisz teraz wnieść do środka nowe meble? Chcesz powiesić obraz na ścianie? Chętnie pomożemy – w takich sprawach jesteśmy zawsze „na TAK”.

Kompleksowe usługi

U nas masz gwarancję utrzymania budżetu oraz terminów w systemie „zaprojektuj i wykonaj”. Kompleksowa usługa to pewność, że wszystko zostanie wykonane idealnie.