Budowa domów


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stawianiu różnego rodzaju budynków:

  • liczne domy jednorodzinne na terenie Trójmiasta,
  • rezydencje,
  • osiedla mieszkalne,
  • duże apartamentowce,
  • centra handlowe (np. Klif czy Alfa).

W ten sposób powstawał nasz zgrany zespół specjalistów, którzy podołają każdemu
zadaniu.

Naszym atutem jest również to, że posiadamy niezbędny sprzęt – z koparkami, zagęszczarkami, ciężarówkami i innymi maszynami budowlanymi na czele. Pozwala nam to zachować pełną niezależność od innych firm i podwykonawców, co decyduje o naszej terminowości. Jako generalny wykonawca będziemy towarzyszyć Ci od samego wyboru działki budowlanej, aż po zaprojektowanie wnętrz i stworzenie ogrodzenia oraz ogrodu na podwórku. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, jak pozwolenie na budowę czy zlecenie prac geodezyjnych lub badań geologicznych. Zadzwoń do nas i postaw na sprawdzoną firmę, która pomoże Ci postawić dom z Twoich marzeń!


Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl

Kompleksowa budowa domów na Pomorzu


20 lat działania na rynku pozwoliło nam stworzyć wiele domów – od ich projektu, aż po wykończenie. Wraz z gronem zadowolonych Klientów rosło nasze doświadczenie. Dziś każdy mieszkaniec Trójmiasta, który chce postawić nowy budynek, korzysta z naszych usług jako generalnego wykonawcy. To z kolei pozwala nam zawsze dotrzymywać obiecanych terminów.

Budynki pod klucz


Misją Flize-Gres jest stawianie budynków o najwyższym standardzie wykonania. Nasze cechy rozpoznawcze to przede wszystkim bezbłędność i dokładność. W końcu budowane przez nas domy będą służyć przez dziesięciolecia swoim właścicielom.

Stosujemy zawsze sprawdzone materiały budowlane wysokiej jakości. Co ważne, wykorzystujemy dokładnie tyle materiałów, ile jest konieczne do wykończenia Twojego budynku. Nigdy natomiast nie stosujemy półśrodków ani prowizorek.