Biuro projektowe

Dobry projekt to połowa sukcesu


Stworzenie projektu budynku to ciężka praca, którą najlepiej powierzyć doświadczonemu architektowi z odpowiednim zapleczem specjalistów do pomocy. Nasza firma zajmuje się nie tylko tworzeniem projektów, ale także budową – od prac ziemnych począwszy, aż po wykończenie pod klucz. Z tego powodu skupiamy się nie tylko na wyliczeniach i planowaniu pomieszczeń, ale proponujemy szereg poprawek pod kątem przyszłej budowy.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu:

  • hal,
  • biurowców,
  • hoteli,
  • budynków użyteczności publicznej,
  • sieci zewnętrznych.

Wśród naszych klientów są nie tylko firmy prywatne, ale także instytucje państwowe.

Nasza usługa projektowania obejmuje również załatwianie wszystkich wymaganych formalności, w szczególności pozwolenia na budowę. Przez cały ten czas będziemy z Tobą w stałym kontakcie, aby na bieżąco wprowadzać poprawki.

Jako generalny wykonawca, jesteśmy w stanie od razu rozpocząć prace ziemne, stawianie budynku, a także prace wykończeniowe. Inwestorom oddajemy klucze do w pełni wyposażonego biura, wraz z ekspresem do kawy i kubkami dla pracowników biurowych.

PROJEKTY BUDOWLANE WIELOBRANŻOWE


​​Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych architektów i inżynierów gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług projektowych, terminowość przy konkurencyjnej cenie projektu. Pilotujemy projekt budowlany aby uzyskać wszelkie niezbędne decyzje urzędowe w celu uzyskania ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę.

Wykonujemy pełen zakres usług projektowych, w tym w zależności od potrzeb:

  • wykonanie mapy do celów projektowych, opracowanie badan geologicznych
  • opracowanie kompleksowego wielobranżowego projektu budowlanego wraz z koordynacją branż
  • doradztwo w zakresie przepisów i norm, doboru konstrukcji i materiałów budowlanych
  • oferujemy opiniowanie rzeczoznawcze projektów i rozwiązań, doradztwo w zakresie ppoż, bhp, san-hig.

.

DOKUMENTACJE PRZETARGOWE​


​​Przy realizacji dużych inwestycji i planowanym wyborze generalnego niezbędne jest przygotowanie przetargu i co za tym idzie odpowiedniej dokumentacji technicznej wraz z przedmiarami robót. Nasz biuro projektowe przygotuje profesjonalne zestawienie wszystkich wymaganych dokumentacji tak aby potencjalny wykonawca mógł wykonać ofertę na prace wykonawcze przy realizacji inwestycji.

.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami

Telefon

58 710 77 27

Adres e-mail

poczta@flize-gres.pl